Prihlasovanie na turnaje

20.03.2024

Prihlasovanie na U.S.Kids turnaje bude od roku 2024 prebiehať inak. Prvých 6 turnajov je súčasťou Lokálnej Túry v spolupráci s Americkým U.S.Kids a preto je dôležité dodržiavať prihlasovacie pokyny. Na všetky turnaje Lokálnej túry sa budete vedieť prihlasovať už od 21.03.2024 - 11.00. Prvý krok, pre tých, ktorý zatiaľ nemajú konto na oficiálnej stránke , je založenie konta.

Po úspešne registrácii, vyplnení všetkých údajov a pridanie nového hráča sa môžete prihlásiť na akýkoľvek turnaj U.S.Kids Slovenskej Lokálnej túry alebo sa taktiež môžete zúčastniť aj iných turnajov v zahraničí.

Každý turnaj má prihlasovací deadline:

Pokiaľ tento deadline nestihnete, ešte stále máte 2 dni na prihlásenie (tzv. late registration), avšak za poplatok 15 $. Snažte sa preto dodržiavať prihlasovanie v danom časovom okne, aby sa Vám nestalo, že budete musieť zbytočne doplácať. Po ukončení late registration sa už bohužiaľ nedá prihlásiť na Local Tour.

 

Pri každom turnaji je napísaná suma za turnaj. Pre rok 2024 je cena za 9 jamiek 40$ a suma za 18 jamiek 45$. Cenotvorbu Lokálnej túry bohužiaľ nevieme ovplyvniť, je daná oficiálnym americkým U.S.Kids partnerom. V cene turnaja bude zahrnuté: fee na 9 alebo 18 jamiek, scorecarta a trofeje pre hráčov, ktorí sa umiestnia do 5 miesta. Za príplatok 15€ (štartovné - platí sa na mieste), hráč dostane aj minerálku, bagetu, keksík, ovocie, obed a drobný darček.

Pred prvým štartom je povinnosť hráča zaregistrovať sa do golfového klubu U.S.Kids Golf SK. Celoročný poplatok stojí 15€, na základe čoho má možnosť hráč hrať celoročné U.S.Kids turnaje (6 základných kôl - Local Tour, 2 bonusové kolá a veľké finále). Hráči sa taktiež môžu tešiť na vecné ceny, priateľskú atmosféru a kvalitné ihriská.


V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností nás prosím neváhajte kontaktovať:
email: info@uskidsgolfsk.sk
telefón: +421 948 101 119

Článok napísala: Michaela Patzeltová

Článok publikovaný dňa: 20.03.2024

Späť na aktuality