Dôležité Informácie Na Sezónu 2024

26.03.2024

Drahí rodičia,

s potešením Vám oznamujem, že od februára už máme dostupnú novú U.S.Kids stránku. Na stránke si môžete pozrieť informácie pre rodičov, sekcia o nás, turnaje, rebríček, aktuality, galéria alebo kontakty. Čoskoro pripravujeme aj E-shop. V sekcií pre rodičov sa nachádzajú dôležité inštrukcie pre rodičov detí, ktoré Vám môžu pomôcť lepšie sa zorientovať na ihrisku. V sekcií turnaje nájdete aj archív turnajov z minulého roku, informácie o každom turnaji + fotogalériu ako súčasť každého turnaja. V tejto sekcií nájdete aj kalendár turnajov na rok 2024 s preklikovým linkom v informáciach o turnaji na prihlasovanie sa na prvých 6 turnajov.

 

1.Turnaj sa bude konať v Skalici 21.04, prihlásiť sa môžete TU

2.Turnaj sa bude konať v Nitre 11.05, prihlásiť sa môžete TU

3.Turnaj sa bude konať v Báči 18.05, prihlásiť sa môžete TU

4. Turnaj sa bude konať v Sedine 19.05, prihlásiť sa môžete TU

5.Turnaj sa bude konať v Skalici 16.06, prihlásiť sa môžete TU

6.Turnaj sa bude konať v Golf klub Sliač 30.06, prihlásiť sa môžete TU

 

Prvých 6 turnajov je súčasťou Lokálnej túry – spoupráca s celosvetovo známou organizáciou U.S.Kids Golf. Od roku 2024 sa na Lokálnu U.S.Kids túru už nebude dať prihlasovať cez SKGA, budete sa musieť prihlasovať cez oficiálnu U.S.Kids Golf stránku. Pokiaľ sa totiž prihlásite na turnaj iba cez SKGA – nezískate body do celosvetového rebríčka ! ! !  Podrobnejšie informácie o prihlasovaní nájdete: TU.

Výhodou hrania Lokálnej U.S.Kids túry je zbieranie bodov do celosvetového rebríčka, kde na základe výkonnosti môžete získať level – hráčsky status. Podľa druhu levela Vás potom budú automaticky pozývať na jednotlivé zahraničné turnaje ako napríklad Venice Open, European Championship, Turkish Open atď. Predpokladáme, že na tieto turnaje začne chodiť aj viac zahraničných hráčov z Maďarska, Rakúska a Česka. Hráči, ktorí sa prihlásia cez oficiálne U.S.Kids stránky sa už nemusia prihlásiť cez SKGA duplicitne kvôli úprave handicapu! Ja ako turnajový riaditeľ ich všetkých na SKGA prihlásim, aby si každý jeden hráč mohol za turnaj upraviť handicap (platí to iba pre kategórie, ktoré majú nanormované odpaliská podľa SKGA štandardov).

Na bonusové kolá sa bude prihlasovať cez SKGA alebo nám prosím napíšte email na info@uskidsgolfsk.sk. Pred prvým turnajom sa bude treba zaregistrovať do U.S.Kids Golf SK klubu – tak môžete učiniť po kliknutí na naše stránky. Registračný poplatok je 25$ na rok (platí sa pri registráci na prvý turnaj), na základe ktorého sa Vaše dieťa môže zúčastňovať všetkých našich golfových turnajov, kempov a iných podujatí organizovaných U.S.Kids Golf SK.

Pre rok 2024 je cena za 9 jamiek 40$ a suma za 18 jamiek 45$. Cenotvorbu Lokálnej túry bohužiaľ nevieme ovplyvniť, je daná oficiálnym americkým U.S.Kids partnerom. V cene turnaja bude zahrnuté: fee na 9 alebo 18 jamiek, scorecarta a trofeje pre hráčov, ktorí sa umiestnia do 5 miesta. Za príplatok 15€ (štartovné - platí sa na mieste), hráč dostane aj minerálku, keksík, ovocie, obed a drobný darček.

V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností nás prosím neváhajte kontaktovať:
email: info@uskidsgolfsk.sk
telefón: +421 948 101 119

Článok napísala: Michaela Patzeltová

Článok publikovaný dňa: 26.03.2024

Späť na aktuality